Ales'in, Les'e hiç de benzemeyen, yeni sisteminin bir anlamda içerik çözümlenmesini yapan Maksimum Sınav Grubu Ales Dergisi, yeni sistemde bu sınava hazırlanan adayların en büyük yardımcısı olacaktır. Derginin içeriği sınav sistemine göre; Sözel, Sayısal 1 ve Sayısal 2 olarak hazırlanmıştır. Dergi içerisinde ÖSYM'nin konu ve soru dağılımına uyulmuş, son sınavda ağırlığını hissettiren mantıksal çözümleme konularına ağırlık verilmiştir. Bunun yanında sözel kısımda salt temel Türkçe konularının anlatımından ziyade sözel kısmın analizini oluşturan anlam bilimi (semantik) çalışmaları ve adayların temel çalışmaları konulmuştur. 12 sayıdan oluşan dergi, Ales'e hazırlanan adayların yanlarından hiç ayırmayacakları rehber bir çalışmadır.
Ağustos 2008 itibariyle kullanıcıyla buluşturacağımız Ales Temel Kitap, alanında öncü niteliklere sahip, güçlü ve hacimli bir çalışmadır. Kitapta konular, sınavda çıkabilecek her türlü derinlikteki bilgileri içerecek şekilde ele alınmıştır. Sınav içeriği kitaba birebir yansıtılmış, Sayısal 1 ve Sayısal 2 bölüm ayrımları kesin çizgilerle belirlenmiş ve kitap içeriği buna göre şekillendirilmiştir. Sınavda herkesin bir adım önüne geçmek isteyen adaylar için eşsiz bir kaynak niteliği taşıyacak olan Ales Temel Kitap alanında uzman yazarlar tarafından kaleme alınmıştır. Bu çerçevede adayların eksiklerini gidermede en uygun yöntem belirlenmiş ve yayı bu doğrultuda hazırlanmıştır.
Ağustos 2008 itibariyle kullanıcıyla buluşturacağımız Ales 10+2 Deneme sınavlarımız sınav sistematiğine uygun olarak, uzman hocalarımız tarafından hazırlanan sorulardan oluşmaktadır. Soru dağılımları ve zorluk dereceleri Ales formatına göre düzenlenmiştir. Bu doğrultuda adaylar deneme sınavlarımızla eksiklerini net olarak belirleyebilme imkanına kavuşmanın yanı sıra, sınavdaki muhtemel durumlarını da görebileceklerdir. Adaylara sınav havasını yaşatabilmek için deneme fasiküllerimizin yanında optik formlar verilecektir. Tüm bu özelliklerin yanı sıra, 10+2 deneme sınavlarımızla, adayların sınavlara hazırlanmalarını kolaylaştıracak bir yeniliğe de imza atılmıştır.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789944772433
Sayfa Sayısı
96
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2008-01
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
1. Hamur
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat