Polis Adayları İçin Polis Meslek Yüksek Okulları Sınavlarına Hazırlık Soru Bankası

%15
Polis Adayları İçin Polis Meslek Yüksek Okulları Sınavlarına Hazırlık

Elinizdeki kitap, ilk defa 2008 yılında uygulanan ve 2009 yılında da aynen uygulanacak olan yeni sınav sistemine göre alanında uzman bir kadro tarafından hazırlanmış yine alanında uzman başka bir kadro tarafından da gözden geçirilmiş ve minimum hatayla elinize ulaşması hedeflenmiştir.
Kitap hazırlanırken 2008 yılında yapılan sınav esas alınakara sorular tümüyle test tekniğine ve pedagojik esaslara göre hazırlanmış ve bilgilendirici, çözümleyici özellik taşımalarına önem verilmiştir.
Özgün soruların yanı sıra deneme sınavlarının da yer aldığı bu eserimizde; Genel Yetenek (Türkçe %30, Matematik %30) ve Genel Kültür bölümlerine (Atatürk İlkeleri ve İnkılap tarihi %10, Türkiye ve Dünya Coğrafyası %10, Temel Yurttaşlık Bilgisi %10, Güncel ve Kültürel Konular %10), konu ve ağırlıklarına göre yer verilmiştir.
Kitabın hazırlanmasında ve titizlikle kontrolden geçirilmesinde büyük emeği olan değerli öğretmen ve eğitimcilerimiz ile kitabın baskı öncesinde baskısında ve baskı sonrasında emeği geçen herkese teşekkür eder, kitapla ilgili düşüncelerinizi www.polisadayları.com adlı internet sitemizden bize ulaştırmanızı dileriz.
Sizleri Emniyet Teşkilatının değerli bir mensubu olarak görmek umuduyla...
Süleyman Günel, Editör-

Stok Kodu
9789755916620
Boyut
200-280
Sayfa Sayısı
512
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2009-05
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
1. Hamur
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat