Sizi Mutlu Hissetirecek Altın Kurallar Rahatsız düşünceler yerine sağlıklı düşüncelere sahip olmak,
Kendinizi güçlüklere karşı daha az rahatsız edilir kılmak, Kaygı, bunalım, öfke, kendinden nefret ve kendine acıma duygularının üstesinden gelmek ister misiniz'
Sizi mutlu hissettirecek altın kurallar size bunu nasıl yapacağınızı öğretecek.
Çağımızın en saygın psikologlarından birirnin elinden çııkmış olan bu kullanıcıya dönük rehber, daha mutlu, sıkıntılardan daha uzak bir yaşam için basit, kolayca anlaşılan ve pratik bir bilgi birikimi sunuyor.
Dr. Albert Ellis, uluslararası tanınan, tartışma yaratan, popüler, karizmatik, yenilikçi bir psikologdur. Çalışmaları arasıında elliden fazla kitap, yğzlerce radyo ve televizyon programı, dünya çapında konferanslar ve atölyeler vardır ve dünyanın en etkili psikoterapisti olarak bilinir. Dr. Ellis, modern psikoterapinin en yaygın uygulanan şekilleri olan Rasyonel Emotif Davranış Terapisi'nin "babası" ve Bilişsel Davranış Terapisi'nin "dedesi" kabul edilir.
Dr. Ellis bu en yeni kitabında, gerçek yaşamdan onlarca örneği, kendine yardım eylem adımlarının ayrıntılı açıklamalarını, eğlenceli ve aydınlatıcı bulacağınız nüktedan ve duru bir üslup iel sunuyor.
Buyurun, kendinizi mutlu hissedin! Sizi Mutlu Hissetirecek Altın Kurallar, Nokta Kitap, Sakıp Murat Yalçın, 3001929100039, Albert Ellis
Stok Kodu
3001929100039
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
310
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2005
Çeviren
Sakıp Murat Yalçın
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat