SeçilmişlerSizde Seçilmiş Olobilirsiniz

%25
Seçilmişler,Deniz Akkaya
Macera ve Gizemli Roman Sevenlerin Elinden Düşüremeyeceği Bir Kitap
Her şey pek çoğumuzun herhangi bir gündü diye tanımlayacağı, hani o hep birbirinin takip eden sıradan günlerden birinde başladı. Hiçbirimiz, o gün dünyanın önde gelen bilim adamlarının yaşadığı panikten haberdar değildik. Tıpkı Ağrı Dağı'nın eteklerinde sürüsünü otlatan küçük çoban Ali'nin bir başına yaşadığı tehlikeden habersiz olduğumuz gibi.
Üzerinde yaşadığımız ama kaynaklarının umarsızca talan edilmesine göz yumduğumuz gezegenimizin varlığının kıymetini önemsemeden, iyi insan olmanın ne demek olduğunu unuttuğumuz, kötülüklerin yaşanmasına boyun eğdiğimiz, anlamsız savaşlarla hayatlarını yitiren, açlıktan kırılan insanların olmadığı kendi küçük dünyamızda, sözde hayat mücadelemizi vermekle meşguldük.
Banka hesabımızdaki rakamların artmasının bizi üstün insan kıldığına inandığımız bu sanal dünyamızda aslında bizden pek de akıllı olmayan ve yalnızca kendilerini düşünen yöneticileri seçerek, onların belirlediği şablonlarda yaşamayı kabul ederek, nerelere sürüklendiğimizin farkında bile değildik.
Bu hikâye iki soruya cevap arıyor.
Zamanından erken yıpranmış, artık yorgun düşmüş yaşlı dünyamızın karşı karşıya kaldığı tehlikeyi fark eden bir avuç insanın çabaları kaçınılmaz sonu engelleyebilecek mi?
Yoksa yeryüzünde yaşayan insanlar yazılmış kaderlerinin sınırına mı geldiler?
(Tanıtım Bülteninden)
Stok Kodu
9786055698003
Boyut
140-210
Sayfa Sayısı
304
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2009-2
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
3. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat