Duygusal Seçiminizin Gücü

%20
Duygusal Seçiminizin Gücü,Gary D. Mckay

Liste Fiyatı : 15,00 TL
İndirimli Fiyat : 12,00 TL
(Bu ürünü aldığınızda 12 puan kazanacaksınız)
   12

Temin süresi 4 iş günüdür.

Adet
Duygusal Zeka'dan Sonra Duygusal Seçiminizin Gücünü Keşfedin!
Hislerinizi zorunluluk olmaktan çıkarın (Mağdurum!), beceriye dönüştürün, (Bu işi halledebilirim!). Ne hissedeceğinize karar verebilirsiniz!
Bu kitaptaki kendini geliştirme programı kızgınlık, kaygı, bunalım, suçluluk duygusu ve stres ile baş etmenizi sağlayacak. Hislerinizin farkına varma ve onlarla baş etme becerinizi geliştirmeye dönük pratik bilgiler ve kolayca anlaşılan yöntemler bulacaksınız.
Nasıl Hissedeceğiniz Size Bağlı, Duygusal Seçimin Gücü kitabında Öz-Keşif ve Öz-Değerlendirme Uygulamarı, tablolar ve “yaşanmış örnekler“ var. Her bölümün sonunda KSU Formülünü (Hislerinizi kabullenme, yeni amaçlar, inançlar ve duygular seçme ve yeni seçimlerinizi uygulama) nasıl uygulayacağınızı anlatan bir özet göreceksiniz.
“Duygusal sorunlarınızı aşıp keyfi sürülebilir bir yaşama kavuşmanıza yardımcı olacak, olağanüstü açıklık ve pratikliğe sahip yöntemler bunlar!“
Dr. Albert Ellis, Rasyonel Emotif Terapi Enstitüsü Başkanı, New York City / Akılcı Yaşam Kılavuzu kitabının yazarı.
“Dinkmeyer ve Mckay yine şahane bir kitap çıkarmışlar ortaya. Bu sefer, sahip olmak istediğiniz hayatı nasıl seçeceğinize dair pratik tavsiyeler sunuyorlar. Diğer kitaplar sorumluluk alanına daha çok gönderme yapmış olsalar da, bu kitabın okunurluğu ve anlaşılırlığı her çeşit okuyucuya hitap edebiliyor.“
Psikolog, Editor, Tanınmış Profesör John Carlson (ABPP) / Illionis, Governors State Üniversitesi
“Nasıl Hissedeceğiniz Size Bağlı gerçek bir şampiyon! Araştırma ve klinik deneyim, kendini geliştirme kitaplarının insanların hayatında ne kadar fark yarattığını ikna edici bir şekilde gösteriyor. Bu kitap uzun süredir basılanlar arasında en iyisi.“
Dr. Len Sperry / Psikiyatri Profesörü, Wisconsin Tıp Fakültesi
Dr. Gary D. McKay aralarında Raising Respectful Kids in a Rude World ve dünyanın en iyi ebeveyn yetiştirme progamı olan Systematic Training for Effective Parenting (STEP) olduğu kitapların yazarları arasındadır. Lisanslı bir psikologdur ve Adleryan psikolojisi üzerine çalışmalar yapar. Dr. McKay Kuzey Amerika ve Avrupa'da yayınlanan eserleriyle ilgili atölye çalışmaları da yapmıştır.
Sr. Dr. Don Dinkmeyer (1924-2001) ilkokul danışmanlığı, Adleryan psikoterapi, sınıf rehberliği, ebeveyn eğitimi, grup danışmanlığı ve evlilik pekiştirme gibi konularda öncülük yapmıştır. Sayılan alanlar üzerine 125 profesyonel makale ve 35 kitaba imza atmış, birçok profesyonel organizasyondan ömür boyu başarı ödülü almıştır.
(Tanıtım Yazısı'ndan)
Stok Kodu
9789759146276
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
366
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-02
Çeviren
Sakıp Murat Yalçın,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat