Kitapları çok satanlar listesinden eksik olmayan yazar ve sağlık programı yapımcısı Jean Carper, Bilim Otoritelerinin beyinle beslenme arasındaki ilişki hakkında düşüncelerini değiştirmelerine neden olan yeni keşifleri açıklıyor.
Bu heyecan verici kitapta, doğru beslenerek ve beyninizi destekleyecek besinlerin takviyesi sayesinde hafızanızı ve zekanızı nasıl geliştireceğiniz ve zindeliğinizi nasıl sağlayacağınız anlatılıyor.
Hamileliğiniz sırasında çocuğunuzun IQ seviyesini nasıl yükseltebileceğiniz, hangi yağların beyin hücrelerinizi zayıflattığı, hangilerinin sizi daha zeki ve mutlu kıldığı, hangi vitaminlerin zekanızı ve hafızanızı güçlendirdiği, hafızanızı keskinleştirmek ve beyin hücrelerinizi gençleştirmek için hangi besinleri tüketmeniz gerektiği ve daha fazlası açıklanıyor.
“Jean Carper, doğal yollarla sağlığını korumak isteyenlerin başvurdukları en güvenilir yazarlardan biri. Carper'ın kitaplarını hastalarıma ve öğrencilerime tavsiye ediyorum.“
Dr. Andrew Weil, Eight Weeks to Optimal Healt'in yazarı
“Başarılı! Bu kitap, beyin işlev ve davranışının geliştirilmesinde kullanılan besin stratejileri hakkında zengin bir bilgi kaynağı sağlıyor.“
Prof. Dr.Lester Packer, Moleküler Biyoloji ve Hücre Biyolojisi profesörü, Berkeley-California Üniversitesi
Sağlık ve beslenme uzmanı Jean Carper'ın diğer kitapları: New York Times çok satan listesinde 1 numara olan Miracle Cures; Stop Aging Now!; Food-Your Miracle Medicine. Ayrıca USA Weekend'de köşesi bulunan yazar, tıp yazıları ve televizyon programlarındaki başarısı sayesinde birçok ödül kazanmıştır. CNN'de sağlık muhabirliği de yapmış olan Carper, Washington D. C. ve Florida'da yaşıyor.
(Tanıtım Yazısı'ndan)
Stok Kodu
9789758823819
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
416
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2005-03
Çeviren
Arife Köse,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
3. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat