Özgeçmişinizi GöndermeyinHarika Bir İş Bulmaya Yadım Edecek Aykırı K

%25
Özgeçmişinizi Göndermeyin,Jeffrey J. Fox

İşe nasıl girileceğini herkes bilir: Ayrıntılı bir özgeçmişini ne kadar çok yere gönderirsen, iyi bir şirkette iş bulma olasılığın o kadar artar. Yapman gereken sadece telefonun çalmasını beklemektir.
Yanlış!
Bütün bunlar akla yatkın görünebilir, hatta bazıları bu yolla iş bulmuş da olabilir. Ancak gerçekten iyi bir iş bulmak istiyorsan, genel davranış kalıplarını bir kenara bırakıp diğerlerinin önüne geçmen gerekir. Teknolojik gelişmeler işgücünü bugüne kadar görülmemiş düzeyde zeki ve rekabetçi kıldı. Harika iş olanakları yine orada duruyor ama elde etmek artık çok daha zor.
Kitapları satış rekorları kıran ve yenilikçi düşünür Jeffrey J. Fox, doğru işi bulmak için izlenmesi gereken etkileyici ve çarpıcı kurallar dizisiyle bir kez daha sahneye çıkıyor.
Bu ilham verici, kolay anlaşılır ve uygulanabilir kısa yönergeler, Fox'u Amerika'daki en önemli işadamlarından biri yapan yaratıcı zekasını ve ısrarcı kişiliğini gösterir.
“İşe Girme Planı“, “İş Arayanların Sözlüğü“ ve “Bumerang Mektubu“nun aslı ve uyarlamaları size rehberlik edecektir. Fox'un kuralları, iş arayanların başarılı bir strateji geliştirmelerine yardımcı olmanın yanı sıra, bir görüşmeye nasıl hazırlanılması gerektiğini ve görüşme sırasında en iyi izlenimin nasıl yaratılacağını da gösterir.
Fox, altmışın üzerinde şirkete danışmanlık hizmeti veren Fox&Co. şirketinin kurucusudur. Ayrıca işadamları dernekleri ve Sales and Marketing Management dergisince En İyi Pazarlamacı Ödülü'ne layık görüldü.
(Tanıtım Yazısı'ndan)

Stok Kodu
9789758823604
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
167
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2005-08
Çeviren
Derya Atakan,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat