Amerikan Derin Devleti ve Beyin Yıkama Operasyonları

%25
Amerikan Derin Devleti ve Beyin Yıkama Operasyonları,Jim Keith
Bu alanda tüm dünyada yapılan en önemli çalışma, dünyada ilk defa “Beyin yıkama operasyonları“na uğraşmış mağdurların tüyleri ürpertici ifadelerini bu kitapta bulacaksınız...
Tüm gizli servislerin ve emniyet teşkilatlarının okullarında önerdikleri kitap.
Dünya seçkinleri için kitlelerin kontrolü vazgeçilmez ve yaşamsal bir gerekliliktir. Bilimin ve psikiyatrinin gelişimiyle, bu kontrol mekanizması doğrudan doğruya insanların zihinlerini hedef almaya başlamıştır. Bu, George Orwell'ın “1984“ adlı romanındaki “yeni insanın“ yaratılmasıdır. Yeni İnsan'ın gerçeklik kavramı, beyinde ateşlenen elektronik imajların dansı ve “seçkinlerin“ yarattığı düşünce ağıdır. Mutluluğu, izlediği görüntülerle yaratılmıştır. Tanrısı, elektronik bir perdenin arkasında gizlidir. Bu perde aralandığında karşımıza çıkansa CIA, NSA, FBI ve medyadır.
Yeni binyılın başında, insanlığın psikolojik kontrolü alanında yaşanan çarpıcı gelişmelerden, öğrencileri eğitmek yerine onları itaat eden robotlara dönüştürmeyi amaçlayan bir eğitim düzeninin yaratılışına,
Küçük yaştaki çocukların Amerikan Haberalma Servisleri tarafından seks kölesi olmak üzere eğitilmelerine,
CIA ve gizli seçkin topluluklar tarafından insanlığın topluca uyuşturulmasına,
Bilinçaltı ikna yöntemlerinin kullanımından denetim kültlerinin yaratılışına,
Görsel ve yazılı medyanın kitleler üzerinde uyguladığı dezenformasyona ve daha birçok benzeri konuya değinen bu kitap, okuru bir dehşet ortamına sürüklemektedir.
Her kitabı büyük tartışmalar yaratan Jim Keith, bu kitabıyla dünyayı yönetenler ve onların hedefleri konusunda okurların dikkatini çekmeyi başarıyor.
(Tanıtım Yazısından)
Stok Kodu
9789759146870
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
278
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-12
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
3. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat