CIA’den Medya’ya Kitlelerin Kontrolü

%25
CIA'den Medya'ya Kitlelerin Kontrolü,Jim Keith
Dünya eliti için kitlelerin kontrolü vazgeçilmez bir gerekliliktir. Bilimin özellikle de psikiyatrinin gelişimiyle bu kontrol mekanizması doğrudan doğruya insanların zihinlerini hedef almaya başlamıştır. Bu “Yeni İnsan“ın yaratılmasıdır.
“Yeni İnsan“ın gerçeklik kavramı beyinde ateşlenen elektronik imajların dansı, efendilerinin yarattığı düşünce ağıdır. Mutluluğu, ona bir tüpten ya da izlediği görüntülerden aktarılır. Tanrısı, elektronik bir perdenin ardında gizlidir. Bu perde aralandığında karşımıza çıkan ise CIA ve en önemli araçlarından olan Medya'dır.
Yüzyılın sonunda, insanlığın psikolojik kontrolü alanında yaşanan çarpıcı gelişmelerden, öğrencileri eğitmek yerine onları itaat eden robotlara dönüştürmeyi amaçlayan bir eğitim düzeninin yaratılışına,
CIA ve gizli seçkin toplulukların yaratılışından kitlelerin topluca uyuşturulmasına,
Bilinçaltı ikna yöntemlerinin kullanımından denetim kültlerinin yaratılışına,
Son olarak; Medya'nın bugüne dek şüpheci davranmayan kitlelere uygulayamadığı niteliklere sahip olan gizli zihin kontrol araçlarının yaratılışına,
Ve daha birçok benzeri konuya değinen bu kitap, insanlığın kontrol altına alınış tarihini sunuyor.
Her kitabı büyük tartışmalar yaratan Jim Keith'in bu kitabı, dünya bilincine hükmetmeyi hedefleyen gizli tasarıları bu denli dikkat çekici ve ayrıntılı olarak ortaya koyabilen ilk kitaptır.
(Tanıtım Yazısı'ndan)
Stok Kodu
9789758823833
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
280
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2005-03
Çeviren
Sibel San,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
3. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat