En büyük tutkumdu gitar çalmak... Lisedeki müzik öğretmenim, bir arkadaşından aldığı eski bir gitarı getirdi bana. O kadar eskiydi ki telleri parmaklarımı kanatırdı. Çalmayı bilmiyordum, ders alma olanağım da yoktu. Bir gün gitarı koydum karşıma. “Bak arkadaş,“ dedim.
“Kendimi çok yalnız hissediyorum. Sana ihtiyacım var. Ne yapıp edecek, kendini bana çaldıracaksın. Bana yardımcı olmak zorundasın.“ Bir hafta içinde ilk şarkımı
çalmaya başlamıştım bile..
“Deli Düş1' ile müzik serüvenine başlayan Kıraç, kısa sürede Türkiye'nin starları arasına girdi ve geniş bir hayran kitlesine sahip oldu. Hayranları Kıraç'ın gözlerden uzak mütevazı hayatını, sadece röportajlarından takip ederek öğrendi.
Bu kitap O'nun hakkında hem bilinenleri 'i hatırlatmak, hem de Kıraç'ın bugüne kadar bilinmeyen yönlerini ortaya çıkartmak için hazırlandı. Kitapta Kıraç'ın çocukluğunu, ilk gençlik yıllarını, müziğe, aşka ve tüm hayata dair düşüncelerini, sevdiklerini, sevmediklerini ve elbette şarkılarının öykülerini okuyacak, kısacası O'nu çok daha yakından tanıma fırsatı bulacaksınız.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789758823048
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
190
Basım Yeri
İstanbul
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat