Bir Mucize Tut İçindeYaşamın ağlasa da Sen Gülümse

%25
Bir Mucize Tut İçinde,Mustafa Kıran
Başarılı Ve Mutlu Olmak İçin Bu Kitapda İpuçlarını Yazar, Size Ustalıkla Bu Kitapta Anlatmaktadır Sizin De Başarılı Ve Mutlu İnsanlardan Farkınız Yok Sadece İsteyin, Bu Kitap İçinizdeki Cevheri Çıkarmanıza Yardımcı Olacak...
Başarılı Ve Mutlu Olmak İçin Bu Kitabı Mutlaka Okuyun

İnsanoğlu hayatının büyük bir bölümünü, başına gelenlerden başkalarını sorumlu tutarak geçirir. Sürekli hatalarına mazeret arar, bulur da hatta ve kendi bile inanır. Bu daha çocukluktan başlar. Vazoyu kardeşimiz ittiği için kırmışızdır, okulda öğretmen bize taktığı için zayıftır notumuz, patron saç modelimize sinir olduğu için terfi ettirmez ya da vapuru vaktinden önce kalktığı için kaçırırız. Daha örnek istiyorsanız eminim ki kendi içinizden çıkartabilirsiniz.
Hayatımızın olumlu dönemleri ise tamamen bizden kaynaklanmaktadır, katıksız tüm başarı bize aittir. Her şeyi yeteneklerimiz ve üstün zekamızla halletmişizdir.
Oysa başarının da başarısızlığın da nedenleri muhtelif olup bunların bazıları bize, bazıları da başkalarına aittir. İşin püf noktası, bu sonuçlandırmayı yaparken içimizdeki aynaya ne kadar baktığımızdadır.
Gelin hep birlikte “İçimizden bir mucize tutalım“ ve gerçekten mucize olan hayatımızı daha anlam dolu yaşayalım, zamanı gelip de “ölümü hak ettiğimizde“ arkamızda sözü edilecek bir yaşam bırakalım.
(Tanıtım Yazısından)
Stok Kodu
9789944174541
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
336
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2008-01
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
3. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat