Renklerin Hayatımızdaki Önemini Anlatan Avrupa'nın En Tanınmış Doğal Tıp Uzmanından Bestseller Bir Kitap
Bitkisel Güzellik Uygulamaları, Naturopati (Doğal Tıp) ve Reiki konularında bir uzman ve Delhi'deki Bitkisel Eğitim Cemiyeti'nin başı olan Bayan Rashmi Sharma, fiziksel, duygusal ve zihinsel sağlık ve refahımızda renklerin oynadığı kritik rolü anlamıştır. Yazar, meslektaşlarının iş birliğiyle, kendi bulgularını basit ve akıcı bir tarzda sunmuştur, böylece konu hakkında uzmanlığı olmayan okuyucular bile anlayıp, bunlardan fayda sağlayabilirler.
Renk (veya eksikliği) vücudumuzu ve zihnimizi, bugün bile tam olarak bilemediğimiz şekillerde etkiler. Renk terapisi, vücudun renk emilimini ayarlayarak seçme hastalıkların nasıl tedavi edileceğini size öğretir; zira belirli renklerin vücudun bölümlerini ve ruh halini belirli yollarla etkilediği bilinmektedir. Bu kitap, dengesiz bir titreşim paterninde vücudun nasıl tükendiğinin bir taslağını çizer ve size vücudunuzun normal dengesini geri getirmek için renk terapisinin nasıl bir işlev gördüğünü ortaya koyar. Renk terapisi yoluyla, zihinsel, duygusal, psikosomatik ve fiziksel rahatsızlıkları iyileştirebilir ve kontrol edebilirsiniz.
Kitaptaki spesifik talimatlar, bunları kendi sağlıklarını çok düşük bir bedelle geliştirmek için kullanan okuyucular için yararlı olacaktır. Teknikler, konunun uzmanı olmayan kişilerin bile takip edip, onlardan tam fayda sağlayabilecekleri kadar basittir.
(Tanıtım Yazısından)
Stok Kodu
9789944174381
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
124
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2007-10
Çeviren
Elçin Kafalı,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat