Kendinizin Ceo’su OlunLider Bir Yönetici Başarılı Bir Kariyer İçin Sırlarını Paylaşıyor

%25
Kendinizin Ceo'su Olun,Susan Bulkeley Butler
“Suzan Butler olağanüstü kariyeriyle hepimize yol gösteriyor. Başkalarını da başarılı görme tutkusunun yanında, liderliğine ve iş hayatındaki ustalığına teşekkürler. Suzan, kitabında liderliğe yükselmek isteyenlerin iş ve özel yaşamlarındaki potansiyellerini değerlendirerek, üstlendiği sorumluluğu başarıyla yerine getirdiğini kanıtlıyor. O bir lider ve öğretmen olarak gerçek bir esin kaynağı.
- Joe Forehand, Accenture Başkanı
Susan Butler benim için hem bir öğretmen hem de örnek bir kişilik. Ben onu izleyerek ve dinleyerek öğrendim. Onun rehberliğinde ve söylediklerini yaparak kendim için en iyi olacak kariyeri seçmem kolay oldu. Susan'a göre doğru yol geleneksel olan değil, senin için doğru olandır.
- Susan K. Neely, Amerika İçecek Birliği Başkanı Ve Ceo'su
Abd Ulusal Güvenlik Departmanı Halka İlişkiler Sekreterliği Eski Bölüm Başkanı

Susan Bulkeley Butler'ın öncü kariyeri onu izleyen birçok kadın yönetici için önemli kapılar açtı. Onun anlayışı ve yönetim araçları benim hem profesyonel hem de kişisel hayatımda çok güçlü sonuçları olan değişimlere neden oldu.
- Karen Page, Ödüllü Yazar, Harvard Busıness School Kadın Mezunları Ağı Kurucusu Ve Başkanı
Susan Bulkeley Butler Purdue Üniversitesi'nin en dikkate değer mezunlarından biri. O, çok düşük bir olasılık olmasına karşın iş hayatında en başarılı olanların seviyesine yükseldi. Susan'ın doğal bir yeteneği olan cömert motivasyon gücünü barındıran bu kitap, genç profesyonellerin başarılı bir kariyerin gerekliliklerini ve sorumluluklarını kavramalarına yardımcı olacaktır.
Martin C. Jıschke, Purdue Üniversitesi Rektörü
Susan Butler mükemmle bir iş insanını temsil ediyor. O en iyi liderliği, yönetimi ve değerleri cisimleştiriyor. Akıllı, hırslı veya lider olma arzusu taşıyan herhangi biri ona öykünmeli ve başarıyı ondan öğrenmeli.
- David S. Chernow, Ja Worldwide Başkanı & Ceo'su
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789944174008
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
176
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2007-03
Çeviren
Sinan Önelge,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat