İMDAT AİLEM BENİ ÇILDIRTIYOAile Sorunlariyla Basetme Yöntemleri

İmdat! Ailem Beni Çıldırtıyor!,Kathryn Lamb
Anneler ve babalar
En iyi kosullarda isteklerinizi sinirlar, can sikarlar. En kötü kosullarda saçlarinizi diken diken eder, çildirtirlar. Bu kitapta 5 ana karakter bulacaksiniz. Isimleri karikatürize edilmis olmakla birlikte, gerek kendi kisilikleri, gerekse ait olduklari ailelerin yapisi tamamen gerçektir.

Taktikler ve stratejiler
Onlarin aile yapisi, sorunlari ve baslarindan geçen olaylari okurken, sorunlarin çözümünde uygulanacak taktik ve stratejileri kavrayacak, bunlari kendi durumunuza ve tabii sorunlariniza uyarladiginizda da ailenizin artik sizi çildirtmayi basaramadigini göreceksiniz.
Kronik ebeveyn sorunu
Anneler ve babalar, dogalari geregi meraklanir ve endiselenirler. Bu nedenle ardi arkasi kesilmez uyarilar, yanitlanmasi son derece zor hatta imkansiz sorularla insani çileden çikarirlar. Ancak bu, ugrunda çildirmaya degecek bir durum degil, yalnizca kronik ebeveyn sorunudur ve çözümü her zaman vardir.

Anne ve babanizin mizah duygusu yeterince gelismemisse; Bu kitabi asla onlara göstermeyin, hatta köse bucak saklayin. Anlamaya egilimli görürseniz, ayri ayri ve birlikte okumayi önerin.

Ve asla unutmayin: Mutlu bir anne baba, her zaman için duyarli, anlayisli ve cömerttir. Üstelik evet demeye çok yatkindir!
Stok Kodu
9789757132172
Boyut
135-195
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2010-12
Kapak Türü
Standart
Kağıt Türü
Standart
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat