??.Biliyorum ki, ancak Sen var olduğun için, varım. Eğer Sen olmasan, ben olmazdım. Biliyorum ki, Sen dilediğin için, dilemekteyim. Eğer Sen dilemesen, ben dileyemezdim?. Herkes kendini var etme peşinde koşarken, dünya hayatına da böylece katlanırken, nasıl yokluğu isteyecekler? Yokluğun dayanılmaz boşluğuna nasıl katlanılır? Ancak Seni severek ve sevmek sebebiyle??

??.Hani bir gün kış ayazında baharı yaşatmıştın ya, hani kuşları pencereme müjde için yollamış, binlerce güzel eserinin arkasında saklanmıştın ya, işte o gün vefanı bildirdin. Bildiğim en kesin bilgilerden biri, asla vefana ulaşılamaz olduğudur??


??Yaşam, yaşarken kılçıklandığımız kılçıklarımızdan kurtulma fırsatı. Bu fırsatı değerlendirmek, biraz daha temizlenmek için ömrümüzü bereketli olarak istiyoruz?Kendi değerimizle, Senin değerini örtmeyelim. Seninle aramızda uzaklığa sebep olacak nice perdeler var etmeyelim. Seni idrak etmenin zorluğu yanı sıra, kalbimizin heva ve heveslere meyletmesinin kolaylığı, bizi Senden ayrı düşürdü??
Stok Kodu
9789759802868
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
168
Basım Yeri
Konya
Basım Tarihi
2005-12
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat