Ey Sevgili En Sevgili

%20
Ey Sevgili En Sevgili,Hülya Özsümen

Liste Fiyatı : 5,50 TL
İndirimli Fiyat : 4,40 TL
(Bu ürünü aldığınızda 4 puan kazanacaksınız)
   4

Temin süresi 5 iş günüdür.

Adet
Hülya Özsümen hanımefendinin kitabını büyük bir zevkle okudum. Kitapta duygular, sevgiler, dini hassasiyetler, İslamın engin toleransı ve başka bir tabir ile “İslamın güler yüzü“ sergileniyor. Bütün müslümanların yudum yudum, boğum boğum içlerine sindirecekleri bir din ve islam anlayışı. Ben Hülya hanımın kitabını okurken, İslam sufizminin üstadlarının engin toleransını ve anlayışını orada gördüm. Sufizmdeki aşk, ötelerin ötesi, insanın aradığı mana dünyasının olmazsa olmazları hep bu kitapta var. Duygusal, hassas ve inceden inceye kelimelere dökülen bu kitaptaki fikirler, bir müslümanın yapması, olması ve duyması gereken şeylerdir.
Aslında İslam “selim kalp“ sahibi olanların dinidir. Nitekim Allah Kur'an-ı Kerim'de “O gün mallar ve oğullar fayda vermez; ancak Allah'a selim bir kalp ile gelenler hariç“ buyuruyor.
Prof. Dr. Mehmet Aydın
SÜ İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi
Ruhunun derinliklerinden gönlüne geleni dinle... İçinde yanan yangını, kalbindekini dinle... Bir dön, dön de kendine bak Mevlâna'yı, Yunus'u Muhammed Mustafa'yı dinle!.. Aşkınla yananı gör, gör de Rabb'im cemâlini lutfeyle...
(Tanıtım Bülteninden)
Stok Kodu
9799750092502
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
195
Basım Yeri
Konya
Basım Tarihi
2006-07
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
3. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat