Sınavlara Hazırlık İçin Sınav Pusulası

%20
Sınavlara Hazırlık İçin Sınav Pusulası,Mustafa Yalçın

Liste Fiyatı : 12,50 TL
İndirimli Fiyat : 10,00 TL
(Bu ürünü aldığınızda 10 puan kazanacaksınız)
   10

Temin süresi 5 iş günüdür.

Adet
Yıllar önce insanların acıya dayanıklılığını ölçmeyi amaçlayan bir deney yapılmış. Psikologlar bazı deneklere, içi buz dolu bir kovaya ayaklarını çıplak olarak sokmalarını istemişler ve ne kadar dayanabileceklerinin ölçmüşler. Sadece bir faktörün bazı insanların diğerlerinden iki kat daha fazla dayanabilmelerinin sağladığını görmüşler. Bu faktörün ne olduğunu biliyor musunuz..
CESARET..
Yanında kendine cesaret veren biri olan denekler , diğerlerine oranla acıya daha fazla katlanmışlar .Bir insan kendisine cesaret verildiğini hissettiğinde ,olanaksız şeylere bile katlanabilir ve inanılmaz güçlükleri yenebilir..
Hayatta başarılı olmuş yaşlı bir adama bazı gençler : “Hayatın bize azami mutluluk ve başarı sağlaması için ne yapmalıyız..“ diye sorduklarında ondan şu cevabı almışlar. Sizin bu sorunuz bana bir tek ineği olan köylüyü hatırlattı.Bir gün o köylüye biri sordu :“İneğin ne kadar süt veriyor “Köylü şu cevabnı verdi : “İneğim süt vermez.Sütü ondan sizin almanız gerekir“... demiş...
İşte genç arkadaşım ! Mutluluk ve başarıyı , hayat size vermez.Çabanızla o mutluluk ve başarıyı, hayattan sizin almanız gerekir .
(Tanıtım Yazısı'ndan)
Stok Kodu
9789759334109
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
220
Basım Yeri
Konya
Basım Tarihi
2005-01
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
3. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat