Halkla İlişkilerMeslek Yüksekokulları İçin Meb ve Yök Uyumlu

%20
Halkla İlişkiler,Murat Sezgin
Halkla ilişkiler günümüzde popüler ve cazip bir meslek haline gelerek 21.Yüzyılın Altın Çocuğu olarak kabul edilmektedir. Artık günümüzde halkla ilişkiler kamu ve özel sektör için bir zorunluluk ve görev olarak algılanmaktadır. Günümüzde halkla ilişkilerin önemi o kadar artmıştır ki buna binaen halkla ilişkiler eğitimi için fakülteler kurulmaya başlanmıştır.
Bilgi çağının yaşandığı günümüzde halkla ilişkiler dersi, iletişim fakültelerinin yanı sıra iktisadi ve idari bilimler fakülteleri, mühendislik fakülteleri ve meslek yüksekokullarının çeşitli programlarında yer almaktadır.
Bu çalışmanın amacı, iletişim fakültesi dışında diğer fakülte ve yüksek okullarda okutulan Halkla İlişkiler dersleri için öğrencilerin ihtiyacı olan bilgiyi karşılamaktır. Çalışmanın iletişim fakültesinde okutulan halkla ilişkiler dersine yönelik olmaması nedeniyle kitabın hacminin genişlememesine özen gösterilerek, halkla ilişkilerin genel esasları, uygulamaya dönük bilgilerle verilmeye çalışılmış olup, özet bilgilerden oluşmaktadır. MEB-YÖK Müfredat Geliştirme Programına da uygun olarak hazırlanmıştır.
(Tanıtım Bülteninden)
Stok Kodu
9789750160912
Boyut
170-240
Sayfa Sayısı
352
Basım Yeri
Konya
Basım Tarihi
2008-10
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat