İlköğretim 1. Sınıf - Akıllı Testler (cd'li)

%20
İlköğretim 1. Sınıf - Akıllı Testler (cd'li),Heyet - Kurul - Komisyon
Ödül'den akıllı testler; eğitim bilimleri uzmanı, çocuk gelişimi ve eğitimi uzmanı, ölçme - değerlendirme uzmanı, dil uzmanı ve uzman psikolog rehber danışmandan oluşan seçkin eğitimci bir kadronun yoğun çalışmalarının ürünüdür.
Ödül'den akıllı testler; yeni müfredata ve tüm dünyada eğitim alanındaki tartışılmaz üstünlüğü ispatlanmış olan Çoklu Zekâ yöntemine göre hazırlanmıştır.
Ödül'den akıllı testler; uzman psikolog rehber danışmanlığında hazırlanan çoklu zeka, yapılandırmacı sistem ve her derse ait test çözme teknikleri hakkında verdiği bilgilerle öğrenci - okul - aile arasındaki bağı daha da kuvvetlendirerek öğrencilerin başarısını artıracaktır.
Ödül'den akıllı sözlük CD; ödül yayınları sözlük komisyonu tarafından hazırlanan toplam 20.439 maddelik "Türkçe, Atasözleri, Deyimler, Eş Anlamlılar, Zıt Anlamlılar ve Sözlük Bulmacaları" oluşan ödül'den akıllı sözlük CD ile hem eğlenecek, hem öğrenecek, hem de iletişim becerilerini geliştireceklerdir.
Ödül Yayınevinin hazırlamış olduğu Ödül'den akıllı testler, planlı, düzenli ve devamlı bir çalışmayla tüm öğrencilere faydalı olacaktır.
Uzman Pslk.Rehber Dan. Salim KÖSE
Stok Kodu
9786055900151
Boyut
195-275
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2008-08
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat