İlköğretim 4. Sınıf Akıllı Testler

%20
İlköğretim 4. Sınıf Akıllı Testler,Heyet - Kurul - Komisyon
Ödülden akıllı testler; eğitim bilimleri uzmanı, çocuk gelişimi ve eğitimi uzmanı, ölçme- değerlendirme uzmanı, dil uzmanı ve uzman psikolog rehber danışmandan oluşan seçkin eğitimci bir kadronun yoğun çalışmalarının ürünüdür.

Ödülden akıllı testler; yeni müfredata ve tüm dünyada eğitim alanındaki tartışılmaz üstünlüğü ispatlanmış olan Çoklu Zekâ yöntemine göre hazırlanmıştır.

Ödülden akıllı testler; Uzman Psikolog Rehber Danışman Salim Köse tarafından hazırlanan çoklu zekâ, yapılandırmacı sistem ve test çözme teknikleri hakkında verdiği bilgilerle öğrenci - okul - aile arasındaki bağı daha da kuvvetlendirerek öğrencilerin başarısını artıracaktır.

Ödülden akıllı sözlük CD; Ödül yayınları sözlük komisyonu tarafından hazırlanan toplam 20.493 maddelik Türkçe, Atasözleri, Deyimler, Eş Anlamlılar, Zıt Anlamlılar sözlüğü ve her sözlük için 8 kademeli olarak hazırlanan Sözlük Bulmacalarından oluşan Ödülden akıllı sözlük CD ile çocuklarımız hem eğlenecek, hem öğrenecek, hem de iletişim becerilerini geliştireceklerdir.
Stok Kodu
9786050009309
Boyut
195-275
Basım Yeri
İstanbul
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat