Sil Baştan Yeni Boşanmış Kadınlar İçin Bir Yıllık Rehber

%25
Sil Baştan,Ellen Sue Stern
Deneyimden kaynaklanan, yürekten çıkan bir kitap yazmanın iyi ve kötü yanları vardır. Bir yanda, sorunlar çok gerçek ve yakındır, zaman zaman hatırlanması acı vericidir; öte yandan da kişisel olarak yaşanmışlığın verdiği avantaj vardır.
Boşanma konusunda bir gazi olarak kendimi hem bedbaht hem de şanslı buluyorum. Diğer zamanlar beklenmedik mutluluklar ve zevkler getirdi. Baştan sona mücadelelerle doluydu. Bu, günlük meditasyon rehberinin de odak noktası mücadeleler. Boşanma bütün zorluklarına rağmen, kişinin kendini tanıması, değerlerini gözden geçirmesi konusunda inanılmaz fırsatlar yaratır. Evli yaşamdan tek başına yaşam düzenine geçerken, hayat tarzımızda, ilişkilerimizde, hayallerimizde ve planlarımızda önemli ve anlamlı değişiklikler yapabiliriz. Bu yoğun bir değişim dönemidir.
Bu kitap boşanma deneyiminin yaşattığı iniş çıkışları dengelemeye yardımcı olabilecek bir günlük gibi düşünülebilir. Tıpkı boşanma gibi, tümden olumlu ve umut dolu değildir. Ancak bu cesarett isteyen yolda devam edebilmenize yardımcı olabilecek bilge öngörüler getiriyor. Günlerinizin dinginlik ve neşeyle dolu olmasını dilerim.
(Giriş'ten)
Stok Kodu
9789753292047
Boyut
111-150
Sayfa Sayısı
370
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
1998-08
Çeviren
Şen Süer Kaya,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
3. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat