Gece Kartalı Teks Willer Efsanevi Ranger'in Hayatı, Leşleri ve Mucizeleri
Bu kitabı aldığınıza göre Teks'i seviyor olmalısınız. Ancak, okuyup bitirdiğinizde ya Teks hakkındaki fikirleriniz hepten değişecek ya da "Claudio Paglieri denen şu adamı bir an önce bulup onu hemen Teks'in adaletine teslim edeyim" diyeceksiniz... İkisinden birini garanti ediyoruz.
Kitapta Teks hakkında anlatılan her şey tammen doğru. En ufak bir saptırmaca yok... Ayrıca çok titiz ve uzun süren kapsamlı bir araştırma sonucunda hazırlandığı da (Teks'in, Kit Carson'un, Kit Willer'in ve Tiger Jack'in 400 sayılık bir koleksiyon boyunca kaç insan ve hangi silahla öldürdüğünü, Teks'in yaralarının ayrıntılarını gösteren çizelgeler de dahil) su götürmez bir gerçek.
Ama nasıl desek'.. Üslup biraz...farklı. Teks Willer dostları!
Bu kitabı okuyun, elli yıldır her ay milyonlarca insanı maceralarıyla peşinden koşturan efsanevi Teks'e bunca zamandır bitmeyen haklı hayranlığınızı ve sadakatınızı düşünün ve sonra Gece Kartalı Teks Willer'i yazan Claudio Paglieri denen bu oyun bozanın peşine düşün! Gece Kartalı Teks Willer, Claudio Paglieri, 9789753293563, Oğlak Yayınları, Fecir Alptekin
Stok Kodu
9789753293563
Boyut
120-210
Sayfa Sayısı
190
Basım Yeri
İstanbul
Çeviren
Fecir Alptekin
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
3. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat