Çekim Yasasını Yaşamanın Anahtarı’ı

%20
Çekim Yasasını Yaşamanın Anahtar'ı,Jack Canfield
İstediğiniz her şey orada talep etmenizi bekliyor. İstediginiz her şey de sizi istiyor, fakat istediğinizi elde etmek için harekete geçmeniz gerek. Evren başarmanızı istiyor
Jack Canfield otuz yıldan fazla süredir Çekim Yasası'nın ilkelerini öğretiyor. Kendisi de bu evrensel yasayla bilinçli şekilde uyum içinde yaşıyor ve kişisel başarısı da bu yasanın gücünün açık bir kanıtı. Çekim Yasası'nı Yaşamanın Anahtarı'nda bilgisini ve tecrübesini sizlerle paylaşıyor, size Çekim Yasası'nı kendi hayatınızda uygulamanız için kanıtlanmış araç ve teknikler sunuyor.
Bu kitap, arzu ettiğiniz hayatı yaratmanız için Çekim Yasası'nı nasıl kullanacağız konusunda size yol gösterecek basit bir rehber. Bu sayfalarda, Canfield istediğiniz şeyi hayatınıza çekmeniz için yapmanız gerekenleri açıkça izah ediyor. Düşünmeyi harekete geçiren bu rehber, sizi adım adım hayallerinizi, hedeflerinizi ve arzularınızı tanılama sürecine taşıyacak. Bu süre içinde kendiniz hakkında daha derin bir anlayış, gerçekten kim olduğunuza ve niçin burada olduğunuza ilişkin bir kavrayış geliştireceksiniz.
Seyahatiniz burada, şu anda başlıyor. Hayatınızı değiştirebilir, bilincinizi artırabilirsiniz. Kendinize şaşırtıcı, sevgi neşe ve bereket dolu bir gelecek yaratma yetkisi verebilirsiniz.
Bu kitap sizin anahtarınız. ...
Stok Kodu
9786054054060
Boyut
145-220
Sayfa Sayısı
160
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2008-09
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat