Gündelik Gevşeme Eğzersizi Bu basit kitabın tek bir amacı vardır o da gevşemenize, rahatlamanıza yardım etmektir. Herhangi bir sayfayı açın bakın. 5 dakika içinde öğrenebileceğiniz bir gevşeme egzersizi bulabilirsiniz.

Her egzersiz için yönergelerin bulunduğu kısa açıklamalar vardır. Açıklama bölümünde egzersizin nasıl yapılacağı, ne işe yaradığı anlatılır. Yönerge açık ve basittir. Egzersizi bir kaç dakika içinde okuyup anlayabilir ve kısa sürede olumlu sonuçlarını alabilecek biçimde uygulayabilirsiniz.

Kitaptaki gündelik gevşeme egzersizleri Amerika'nın önde gelen stres giderici başvuru kitaplarından olan "Gevşeme ve Stres Giderici Çalışma Kitabı"nden hazırlanmıştır. Bu yöntemlerden milyonlarca insan yarar sağlamıştır. Gündelik yaşamınız ne kadar yoğun ve stresli olursa olsun bu iyilerin de iyisi egzersizlerin fiziksel gerginlikleri hafiflettiği, zihni sakinleştirdiği, ruhu canlandırdığı, sıkıntı ve depresyon gibi olumsuz duyguları dindirdiği kanıtlanmıştır.

Aynı zamanda bu kitaptaki egzersizler ister evinizde, ister işyerinizde, ister sokakta veya yolda, kısaca yaşamın her alanında uygulayabileceğiniz biçimde hazırlanmıştır. Gündelik Gevşeme Eğzersizi, Okyanus Yayınları, Rıfat Karslı, 9789757200321, M. Mckay, P. Fanning
Stok Kodu
9789757200321
Boyut
150-210
Sayfa Sayısı
120
Basım Yeri
İstanbul
Çeviren
Rıfat Karslı
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat