Kundalini Tantra 1 Kundalini Enerjisini Uyandırmak

%30
Kundalini Tantra 1,Swami Satyananda Saraswati
Kundalini Tantra iki ayrı kitaptan oluşmakta. Elinizde tuttuğunuz birinci kitapta Yoga öğretisinin candamarı olan Kundalini öğretisi bütün yönleriyle ele alınmakta, Kundalini enerjisini uyandırmanın yolları anlatılmaktadır. Yine bu kitapta Tantra öğretisinin temel sacayağı ve insan bedeninin yedi ayrı enerji merkezi olan çakralar konusunda Kundalini / Tantra yoganın büyük ustası S. S. Saraswati'nin aktardığı çok önemli bilgiler var.
Bu kitabın devamı olan ikinci kitapta ise yedi temel çakrayı açmak için yedi ay boyunca yapılacak uygulamalar, ileri Kriya Yoga teknikleri ve bu teknikleri çalışabilmek için kurallar ve kaideler bulunmakta.
Sonsuz tekrarla donuklaşan ve monotonlaşan duyusal / bedensel deneyimlerimizle sınırlı bilinç hallerimizi aşmak, hepimizin içinde varolan ancak kullanmayı beceremediğimiz o muazzam enerjiyi, o gizemli gücü keşfetmek, ruhsal / bedensel güçlerini en yüksek noktasına kadar geliştirmek isteyenler için bu iki kitap da bir başvuru kaynağı, bir çalışma kılavuzu olacaktır.
(Arka Kapak'tan)
Stok Kodu
9789756529225
Boyut
150-200
Sayfa Sayısı
209
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2004-11
Çeviren
Nur Yener,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat