21.yüzyıldaİnsan YönetimiÜretimin Temel Kaynağı İnsana Yeni Bir Bakış

İnsan Yönetimi,Cüneyt Ülsever
İnsan Yönetimi Gazeteci-yazar DR. Cüneyt Ülsever Türkiye'nin ilk insan kaynakları ekonomisi uzmanlarındandır. Yazar, uzmanlık alanında doktora çalışmaları yaptıktan sonra 16 yıl yönetici ve danışman seviyesinde insan kaynakları alanında bizzat hizmet vermiştir.
Teori ile pratiği birleştirme olanağını kazanmış Cüneyt Ülsever bankalarda yönetim kurulu üyesi ve genel müdür yardımcısı olarak insan kaynaklarını yönettiği gibi, bugüne dek 20'inin üzerinde firmaya uzun süreli danışmanlık hizmeti vermiş ve İnsan Kaynakları Departmanlarını kurmuştur. Elinizdeki kitap İnsan Kaynakları teori ve pratiğini bir arada işleyen Türkiye'deki ilk telif eserdir. Kitapta, ayrıca Dr.Ülsever'in 16 yılda geliştirdiği ve bir işletmenin ihtiyaç duyacağı tüm insan kaynakları uygulamaları, hazır form ve metodları ile takdim edilmektedir.
Bu kitapta yer alan bilgilerin ve formların bütünü bir insan kaynakları departmanının ihtiyaç duyacağı tüm politika uygulamalarını kapsamaktadır.
Bu alanda ihtisaslaşmak isteyen tüm gençler ihtiyaç duyacakları tüm ana bilgileri bu kitapta bulabilirler.
İşletmeler ise bu kitaba dayanarak kendi insan kaynakları departmanlarını, dışarıdan hizmet almadan kendileri kurabilirler.
(Yayın Duyurusu'ndan Alıntı) 21.yüzyılda, İnsan Yönetimi, Üretimin Temel Kaynağı İnsana Yeni Bir Bakış, Om Yayınevi, 9789756530269, Cüneyt Ülsever
Stok Kodu
9789756530269
Sayfa Sayısı
251
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2003
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat