Geçmiş Yaşam Terapisi Psişik Vaka Kayıtları Paranormalle Gerçek KarşılaşmalarParanormalle Gerçek Karşılaşmalar

%20
Geçmiş Yaşam Terapisi,C. H. Parker
Bu kitap boyunca ortaya konulmak istenen mesaj, bizim sürekli olarak karanlıkta yaşamaya mahkum olmadığımızdır. Herkes kendini ruhsal güç ve etkilere hazırlayabilir. Herkes gizli henüz olgunlaşmamış ESP (Ekstra-Sensory Perception/İleri Duyusal Algılama), medyumluk, kâhinlik gibi güçlere sahiptir ve herkes bu çeşit Tanrısal sezgileri elde edebilir.
Burada okuyacağınız vaka analizlerinin çoğu, kendilerinin sıradışı, doğaüstü güçlere sahip olduğunu iddia etmeyen insanlardan alınmıştır. Tam olarak açıklanamayan, kendiniliğinden ortaya çıkan kehanetvari sezgileri olan bu insanlar sıradandırlar.
Hakkında yazılanları okuyacağınız bu insanların kendi bedenlerinden sıyrılarak az da olsa gelecekle telepati yoluyla iletişim kurmuş olmaları, onların daha önce yaşadıklarını ya da ruhlar alemiyle ilişki kurduklarını kanıtlamaktadır. Bunun yanısıra, kitapta, özellikle ünü ve mucizeleri İngiltere, Avustrulya ve Amerika'ya kadar yayılmış olan kutsal Hintli Sathya Sai Baba gibi mucizevi deneyimlere sahip insanların hikayelerini okuyacaksınız.
Craig Hamilton-Parker
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789754683967
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
270
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2003-01
Çeviren
Özgü Çelik,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat