İnsan bilmek ister! Bazen huzur bulmak, kariyerini planlamak, bazen de muhtemel tehlikelere yönelik önlemler almak için… Bu mutlu kılar kişiyi. Çünkü bilmek, dünyaya daha geniş açıdan bakma, olayları daha iyi algılama ve yorumlama imkânı sunar. Çünkü bilmek, her türlü engel ya da bağış karşısında nasıl tavır almamız gerektiğini öğretir bize.

"Burcunuza Göre 2006", işte okura böyle bir fırsat sunuyor. Okurun yıl içerinde karşılaşacağı durumları önceden bildiriyor. Kâh uyarıyor, kâh yön gösteriyor. Hepsinden önemlisi, olup biteceğe ilişkin bir ‘farkındalık' yaratıyor.

Yurtdışında pek çok örneği var bu tür kitapların. Ancak, elinizdeki kitap, bir ilk. Çünkü ilk kez, alanında uzman ‘yerli' bir astrolog tarafından ve üzerinde bulunduğumuz coğrafyanın nitelikleri gözetilerek hazırlandı.

Sabah ve Yenir Asır gazetesindeki yorumlarından anımsayacağınız Filiz Özkol, uzun ve yoğun emek isteyen bir çalışmanın üstesinden geldi. Tüm birikimini, herkesin anlayabileceği bir dille, kısa ve öz olarak aktardı.

Hiç şüphesiz, meraklıları, kitabı yıl boyunca elinden bırakamayacak...

Stok Kodu
9789754685787
Boyut
140-210
Sayfa Sayısı
416
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2005-01
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat