Milyonlarca yıl önce bizim evrenimizin dışından devasa Uzay Gemisi ile gelen, çok yüksek bir uygarlığın - Dünyanın Bahçıvanları- gezegenimizin üzerinde kurdukları medeniyeti ve insan ırkının başlangıcının şaşırtıcı bir tarihini okuyacaksınız.
Dünyanın Bahçıvanları'nın kendi aralarında çıkan bir anlaşmazlık, iki gruba bölünmelerine neden olur. Kaçınılmaz bir uyumsuzluğun sonucunda çıkan savaşların yıkımıyla, yeryüzünün coğrafi yapısı tamamen değişmiştir.
Dünyanın Bahçıvanları, gezegeni terk ederken yüksek teknolojilerini Himalayalar'ın sarp kayalıklarla dolu mağaralarına gizlerler. Milyonlarca yıl öncesine ait bu teknoloji harikası aletlerin bazıları günümüzde yeni yeni keşfedilebilmiş, birçoğu da keşfedilmeyi beklemektedir. Bunlar; zaman ma­kinesi, akaşik kayıtları gösteren makine ve simülasyon cihazları gibi daha birçokları…
İşte bu kitapta, Lobsang Rampa'nın Dünyanın Bahçıvanları'nın geride bıraktıkları olağanüstü teknolojilerinin ve bilgilerinin bulunduğu Tibet'in gizemlerle dolu mağaralarına yaptığı inanılmaz ziyaretine şahit olacaksınız!
Stok Kodu
9789944180184
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
160
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2009-01
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat