Yorgunlukla Başa Çıkmak ve Hayatınıza Yeniden Heyecan Katmak İçin 7 Adım
“Telaşlı kadınlar“ bu kitaptan yararlanarak hayatlarına yeniden canlılık, neşe, huzur ve sağlık kazandırabilmek için çok basit bazı stratejileri kullanabilirler.
Birinci bölüm, sendromu anlamanızda yardımcı olacak ve en önemlisi bundan muzdarip olup olmadığınızı anlamanıza yardım edecek.
İkinci bölüm, iki uçlu bir yaklaşıma dayalı yedi adımlı bir tedavi programı öneriyor. İlk dört adım sadece cinsel yaşamınızı iyileştirmenizde değil, kilonuzu kontrol edebilmenizde ve ruh halinizi iyileştirebilmenizde de yardımcı olacak.
Kendinizi daha genç hissedecek, daha genç görünecek, daha genç davranacak ve hatta daha genç düşüneceksiniz. Son üç adım hayat tarzı tercihlerine bakıyor ve hayatınızın kontrolünü yeniden elinize alabilmeniz için doğru günlük tercihleri yapmaya başlayabilmeniz konusunda sizi güçlendirecek.
Bu kitabı okuduktan sonra, kaybettiğiniz neşeyi geri kazanabilmek, kilo sorunlarınızın üstesinden ve eşinizle tatmin edici bir ilişkiyi kurabilmek için ihtiyaç duyduğunuz zamanı ve enerjiyi keşfedeceksiniz.
(Tanıtım Yazısından)
Stok Kodu
9789944186049
Boyut
140-215
Sayfa Sayısı
352
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2007-04
Çeviren
Sinem Özer
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat