Yönetici Anne Babalıktan Danışman Anne BabalığaAnne Baba- Ergen İlişkisine Yeni Bir Yaklaşım

%25
Yönetici Anne Babalıktan Danışman Anne Babalığa,Michael Riera
Lise Çağındaki Ergen Çocuğunuza Nasıl Danışman Olabilirsiniz? / Anne Baba ve Ergen İlişkisine Yeni Bir Yaklaşım / Ayakları Yere Basan ve Pratikte Kullanılabilecek Çok Değerli Öneriler
Anne babalar çocuklarının ergenlik döneminde olağanüstü endişeye kapılırlar. Doğaldır, çünkü bu dönem sadece çocuk için değil anne baba için de bir “ne yapacağını bilememe“ zamanıdır. Çocuk artık eski çocuk değildir ve eski tarz anne babalık da işe yaramamaktadır.
Yönetici Anne Babalıktan Danışman Anne Babalığa çocuğunuzun büyümesindeki bu aşamanın da keyfini çıkarabilmenizi sağlayacak bir rehber kitap. 20 binden fazla ergen ve anne babayla çalışmış yazar Micheal Riera bu kitapta hem ergenliğin yeni bir tanımını yapıyor; hem de size yönetici anne babalıktan danışman anne babalığa nasıl geçeceğinizi gösteriyor.
Ayakları yere basan ve pratikte uygulanabilecek önerileri dikkate aldığınızda, hem kendinizin hem de ergen çocuğunuzun rahatladığını göreceksiniz.
Michael Riera 1983'ten beri çeşitli ortamlarda 20 binden fazla ergen ve anne baba ile çalışmış bir uzmandır. Halen Amerika'da Kaliforniya, San Rafael'de Lise Öğrenci İşleri Müdürlüğü görevini sürdürüyor. Ayrıca ParentsPace.com adlı internet sitesinde anne babalar ve profesyonel gruplara ülke çapında hizmet veriyor. Riera yine aynı sitede “Dr. Mike About Teens“ (Dr. Mike ile Ergenler Hakkında) adlı köşesinde de her ay köşe yazıları yazıyor.
(Tanıtım Yazısı'ndan)
Stok Kodu
9789756225219
Boyut
150-225
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2005-04
Çeviren
Selen Göbelez,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat