İş Hayatında Verimlilik ve Tatmin
Yeni İş Dünyasının Aşırı Rekabetçi, Belirsiz ve Yalın Koşullarında
Kontrolü Nasıl Elde Tutabilirsiniz?
Julie Morgenstern bu kitabında yeni iş dünyasında ayakta kalmak ve başarılı olmak için gerekli yetkinlikleri tanıtıyor.
İş hayat dengesini kurun... Girişimci bir kafa yapısını geliştirin... En önemli işleri seçin... İşleri halletmek için zaman yaratın... Zaman hırsızlarını kontrol altında tutun... Değişimin hızına uygun olarak kendinizi düzene sokun... Gerektiğinde işi başkalarına havale etmeyi bilin... Diğerleri ile uyumlu çalışın... Değerinizi ortaya koyarak sonuç alın.
Bu yetkinliklerde ustalık kazanmanız değerinizi artıracak, size iş güvencesi sağlayacak ve bunların yanı sıra yine de kendinize ait bir yaşantıya sahip olmanızı mümkün kılacaktır.
Zor zamanlarda bu yetkinlikler sizin en azından ayakta kalan tek adam (ya da kadın) olmanızı sağlayacak. İyi zamanlarda, mükemmel fırsatları aramanıza, yakalamanıza ve değerlendirmenize yardım edecektir.
Julie Morgenstern, Task Masters adlı, zaman yönetimi ve örgütlenme konusunda kişilere ve şirketlere yardımcı olan danışmanlık firmasının kurucusudur. American Express, Microsoft ve Ikea gibi firmalara danışmanlık yapmıştır. The Oprah Magazine'nin köşe yazarıdır. Organizing from the Inside Out ve Time Management from the Inside Out adlı kitapların yazarıdır.
(Tanıtım Yazısı'ndan)
Stok Kodu
9789756225455
Boyut
140-215
Sayfa Sayısı
325
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-01
Çeviren
Özlem Tüzel Akal,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat