Kadınlarda Yüksek TansiyonKadınlarda Farklı Olan Nedir'

%25
Kadınlarda Yüksek Tansiyon,Lutz Koch
Kadınlarda farklı olan nedir? Size özel tedavi stratejileri, stres ile ilgili yönleri, rahatlama önerileri.
Yüksek tansiyonlu bir kadınsanız ya da anneniz, teyzeniz, halanız, ablanız veya bir arkadaşınız yüksek tansiyonu olan bir kadınsa, elinize almış olduğunuz bu kitap farklı bir yarar sağlayacak. Çünkü yazar, yüksek tansiyonun kadınlarda nasıl kontrol altına alınabileceğini anlatıyor.
Pek çok hastalık gibi, yüksek tansiyonun da bir genel tetikleyicileri var, bir de kadınlara özel olanları; dahası hem belirtiler hem de seyir bakımından da kadın ve erkeklerde farklar söz konusu.
Dr. Koch, kitabında bu modern zamanlar hastalığını tedavi etme yöntemlerini anlatıyor, risk faktörlerinin nasıl bertaraf edilebileceğini gösteriyor ve sizi yüksek tansiyonu yenmeye davet ediyor.
(Arka Kapak)
Dr. Lutz Koch, hem fizik tedavi ve rehabilitasyon, hem de doğal şifa yöntemleri ve şiroterapi (el ile tedavi) alanında uzman hekimdir. 1979'dan beri Graal-Müritz Baltık Kaplıcası Rehabilitasyon Merkezi'nde miyokard enfarktüsü ya da kalp ameliyatı geçirmiş hastaların rehabilitasyonu başta olmak üzere, kalp-dolaşım hastalarından sorumludur.
(Tanıtım Yazısından)
Stok Kodu
9789756225608
Boyut
150-225
Sayfa Sayısı
134
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-03
Çeviren
Rüstem Aziz Mümin,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat