Cam Tavan Üstünde DansGerçek Gücünüzden Yararlanın Vizyonunuzu Harekete Geçirin...

%25
Cam Tavan Üstünde Dans,Candy Deemer
Gerçek gücünüzden yararlanın, vizyonunuzu harekete geçirin ve kariyer beklentilerinize ulaşın.
Başarılı işadamlarına öykünerek bir noktaya kadar yükselebilirsiniz, ama üst yönetime doğru kanatlanmak istiyorsanız, bir kadın gibi davranmak zorundasınız.
Geniş kapsamlı bu çalışma size başarılı kadınların yaşamda belirledikleri hedeflere, içlerinde var olan kadınca güçlerinden yararlanarak nasıl ulaştıklarını ve liderliklerini nasıl kabul ettirdiklerini gösteriyor. Bu kitapta; iletişim, ekip ve ilişki oluşturma, önsezi ve kararlılık alanlarında kadınsı yeteneklerinizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacak teknikleri bulacaksınız.
Şirket danışmanları olan yazarlar Candy Deemer ve Nancy Fredericks gerçek yaşam öykülerinden, olağanüstü başarılı iş kadınlarından ve geniş çaplı araştırmalardan yararlanarak başarıya ulaşma yolunda kadınların doğal yeteneklerinin etkisini sergiliyorlar.
Bir kadın gibi davranarak olağanüstü bir başarıya ulaşmak varken ne diye erkeklerce belirlenmiş kurallar içinde oynamak zorunda olasınız? Cam Tavan Üstünde Dans'ı okuyun ve uygulayın; içinizde varolan gücün değerini bilin ve düşlerinizi gerçekleştirmek için bundan yararlanın.
(Tanıtım Yazısı'ndan)
Stok Kodu
9789756225462
Boyut
140-215
Sayfa Sayısı
316
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-01
Çeviren
Sinem Özer,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat