Sezaryen-Ne Zaman? Hangi DurumdaBilmek İstedikleriniz, Sizin ve Çocuğunuzun İhtiyaçları...

%25
Sezaryen - Ne Zaman? Hangi Durumlarda?,Petra Büscher
Bilmek istedikleriniz, sizin ve çocuğunuzun ihtiyaçları, yaşanmış öyküler...
Her kadın güvenli, olabildiğince kolay ve ağrısız doğum yapmak ister. Gene de Türkiye'de ve dünyada sezaryenle doğan çocukların sayısında artış olduğu da bir gerçek.
Elinizdeki kitap bu özel doğumla ilgili en önemli bilgileri içeriyor. Biri operatör doktor, diğeri deneyimli ebe olan uzman yazarların kaleminden sezaryeni zorunlu kılan nedenleri, ameliyatın yapılışını ve sonrasını okuyacaksınız. Sizi düşündüren pek çok soruya duyarlı ve somut yanıtlar alacaksınız.
Sezaryen-Ne zaman? Hangi durumlarda? Doğumu ve onunla birlikte sezaryeni düşünüp taşınmaya başlayan heyecanlı anne baba adaylarına yol gösterip yardımcıı olmayı amaçlıyor.
Petra Büscher 1987'den beri ebelik yapıyor. Bir süre doğum öncesi ve sonrası bakım alanında serbest olarak çalıştı; 1997'den bu yana Berlin kentinde DRK-Westend Kadın Kliniği'nde anlaşmalı ebe olarak hizmet veriyor.
Doç Dr. Ulrich Büscher kadın sağlığı ve jinekoloji uzman hekimidir. Berlin'deki Charité Üniversite Hastanesi'nin Doğum Tıbbı Kliniği'nde başhekim olarak çalışmakta, ayrıca öğretim üyeliği yapmaktadır.
(Tanıtım Yazısı'ndan)
Stok Kodu
9789756225202
Boyut
150-225
Sayfa Sayısı
127
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2005-02
Çeviren
Saadet Özkal,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat