Düşlediğin GelecekMilenyum Neslinin Gelecek Rehberi

%25
Düşlediğin Gelecek,Ufuk Tarhan
Düşlediğin Gelecek: Milenyum Neslinin Gelecek Rehberi
Şimdiye kadar, “kişisel planlama“ olgusu ağırlıklı olarak kariyer ve eğitim alanları ile özdeşleşti. Oysa yeni yeni fark ediliyor ki hayat bir bütün halinde ele alınmaz ise sadece kariyer, eğitim planlaması yetmiyor!
Yaşamı bir bütün olarak ele almak ve geleceği, her bir alanı gözeterek, dengeli planlamak şart... Hem de buna mümkün olduğunca erken başlamak gerek
M-GEN Gelecek Planlama Merkezi kurucusu Ufuk Tarhan tarafından Düşlediğin Gelecek adıyla satışa sunulan kitap da bu yaklaşımın ipuçlarını sunan önemli bir ipucu kitabı.
Gençlerin negatif, sabırsız yaklaşımları nedeniyle, bir çırpıda okunması için kapsam ve tasarımına büyük özen gösterilen Düşlediğin Gelecek, okurların kendi fikirlerini yazabilecekleri boş alanlar ve dolgu maddelerinden, gereksiz uzatma ve açıklamalardan arındırılmış “saf içeriği“, spiralli cildi ile türünün ilk ve tek örneği.
Baskı öncesi okumasını yapan pek çok genç, yetişkin ve ebeveynin de katkılarını yansıtan kitap, yazar ve oyuncu İclal Aydın'ın önsözüyle başlıyor, gençlerle yaşadıkları sorunlar ve çözüm önerileri üzerine samimi bir dille sohbet ediyor; çeşitli yaşam hikayelerinden örnekler sunuyor.
Düşlediğin Gelecek, kısa ve net mesajlarıyla, Milenyum neslinin başucu kitabı olmayı hedefliyor! Ebeveynlerin okuması da hararetle tavsiye ediliyor...
M-GEN Gelecek Planlama Merkezi Kurucusu Ufuk Tarhan'ın yazdığı bu 80 sayfalık kitabı, önümüzdeki yıl “Düşlediğin Gelecek“ serisinden başka kitaplar da izleyecek.
Gençlere yakışan kitap: Düşlediğin Gelecek, Az-Öz, Kısa-Yalın
(Tanıtım Yazısından)
Stok Kodu
9789757051558
Boyut
150-210
Sayfa Sayısı
80
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-11
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat