I Ching Alıştırma Kitabı
“Elinizde tuttuğunuz alıştırma kitabı size evrenin laboratuarında rehberlik edecektir. Araştırmacı sizsiniz; yaptığınız denemeler, sonunda kozmosu ve kendi benliğinizi -ki bu ikisi de aynı şeydir- daha iyi anlamanızı sağlayacaktır.“
R. L. Wing
Bu eser Çin bilgeliğinin 500 yıllık kitabı olan I Ching'in önemli ve yeni bir yorumu. Başka bir benzeri olmayan bu kitap yaşamlarını daha iyi anlamak için bu eski sistemi aktif biçimde araştıran kişiler için tasarlandı. Bu alıştırma kitabı I Ching'in tavsiyelerini incelemek ve yorumlamak için basit bir rehber görevi gördüğü gibi, 64 heksagramın her biri için I Ching'in farklı yanıtlarının kaydedilmesini sağlayan özel bir sayfa düzeni sunuyor.
Yaşamınızın tüm alanlarında I Ching'e danışmayı sürdürdükçe, aldığınız yanıtların mantığını -ve böylece yaşamınızdaki değişimlerin mantığını- kavramaya başlayacaksınız. R. L. Wing'in yeni yorumu, dünyanın en eski kitabı olan bu eseri anlamanızı kolaylaştıracak kültürel değişimleri göz önünde bulunduruyor. Şimdi bu değerli aracı yaşamınıza yeni bir anlam ve bakış açısı kazandırmak için kullanmaya başlayabilirsiniz.
(Arka Kapaktan)
Stok Kodu
9789758393367
Boyut
185-230
Sayfa Sayısı
184
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-06
Çeviren
Neslihan Burcu Akdağ,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat