ADO .NET & SQL Server 2005 Visual Basic .Net 2005Zirvedeki Beyinler 36

%8
Visual Basic .NET 2005,Nihat Demirli

Merhaba değerli arkadaşlar, .Net platformu için çıkarılmış olan ikinci sürüme (2003 bir ara sürümdür) ait kitaplarımızı yayınlamaya devam ediyoruz. Göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya her zamanki gibi gönülden teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Kitap içerisinde önceki sürümde kullanılabilen, aynı şekilde yeni sürüme ait özelliklerin anlatıldığı bir çok bilgi bulacaksınız. Önceki sürümlere ait kitaplarımızı alan programcı arkadaşlar yeni bir çok bilgi bulabilecekleri gibi, yayınlarımızla ilk kez bu kitabımızla tanışan diğer arkadaşlar ise olayı baştan alarak gerçekten son derece faydalı bilgiler edineceklerdir. Dilediğimiz diğer çıkaracağımız kitaplaramızada aynı alakanın gösterilmesidir. Belirtmekte yarar görüyorum, kitabımızın benzer kodlarını içeren “CSharp .NET 2005“ kitabı tüm kitapçılarda mevcuttur, geçiş yapmak isteyenler diğer dile çok kolay adapte olabileceklerdir.
Özellikle “ADO .NET 2.0“ kodları ile sınıflar üzerinde yeni eklentilere ayrı bir önem verilmiştir. SQL Server 2005 uygulamaları geliştirebilmek isteyen ve kaynak bulamayan bir çok programcı arkadaşımıza yardımcı olacağını düşünüyoruz.
Kitabın boyutlarının çok büyük ebatlara ulaşması dolayısıyla bazı konulara değinme şansımız olmadı, özellikle ilk kitaplarımızda yer verdiğimiz ve Network uygulamaları geliştirmek isteyen programcı arkadaşlarımız için “VB.NET 2005 Network Uygulamaları“ kitabımız daha sonra hazırlanıp sizlere sunulacaktır.
Kod yazarken sıkıştığınız durumlarda “PRESTIGE“ kurumlarına ait her türlü haberleşme seçenekleriyle bizlere ulaşabilirsiniz.
Hayallerinizin Gerçeğe Dönüşmesi Dileğiyle......
(Kitabın İçinden)

Stok Kodu
9799944341089
Boyut
160-240
Sayfa Sayısı
1356
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2006-01
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat