Yayınlarımızı takip eden bilgisayarcı, eğitimci, ve öğrenci arkadaşlarımız! Şu an elinizde incelemiş oldugunuz kitap; Zirvedeki Beyinleri Seri'mizin 35. kitabıdır. Bundan önceki kitaplarımıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi ve yorumlar için ne kadar teşekkür etsek azdır. Bizim hedefimiz; Sizin gibi bilinçli ve üretimi seven kişilere ulaşmaktı ve bunu da başardık. Bundan sonra da yolumuza aynen devam edeceğiz.
Microsoft'un Mobil uygulamalar için geliştirdiği, günümüzde çok geniş alan ve aygıtlara hitap yazılımları mevcuttur. Windows Mobile 2003 Second Edition(SE) ve Windows Mobile 5.0 en son çıkan sürümleridir. Bu sürümler; hem Pocket PC ile kullanılan cep telefonları yapılarında oldukça verimli olarak çalışmaktadır. Esasında bu yapılar iç içe geçmiştir. Artık birçok PDAs içinde Phone Edition yapısı vardır. Yani hem cep bilgisayarı, hem de telefon olarak kullanılmaktadır.
Windows Mobile yazılımlarının temeli Windows CE'dir.
Visual Studio 2003 ve 2005 sürümlerinde Windows Mobile Compact Framework yapısı, Mobil aygıtları için geliştirilmiştir. Visual Studio 2005'de ise 2.0 sürümü bulunur. Her ortamda çalışacak ve yüksek performansa ihtiyaç duyulan uygulamalar geliştirmek için C/ C++ yazımlımcıları, Embedded Visual C++ 4.0 sürümünden yararlanabiliyorlardı. Ancak Visual Studio .NET 2005 içindeki C++ bu ihtiyacı karşılamaktadır.
Windows Mobile ile uygulama geliştirmek, aynı .NET platformunda normak program yazmak gibidir. Bünyesinde çok az farklılıklar olmasına rağmen, birçok şey aynıdır.
İşte bu kitabimızla sizlere, teknolojinin getirdiği son yenilikleri sunmak istedik. Öneri ve isteklerinizi e-mail yolu ile iletebilirsiniz.
Hayallaerinizin GERÇEĞE Dönüşmesi Dileğiyle...
(Kitabın İçinden)

Stok Kodu
9799944341065
Boyut
160-240
Sayfa Sayısı
733
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2006-01
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat