Patronla Tartışmalar 1Darboğaz Yönetimi (theory Of Constraınts-toc)

%20
Patronla Tartışmalar 1,Hüseyin İğdirli
Bu kitabı sadece Patronlar mı Okumalı?

Patron: Bir şeyde anlaşalım: Patron deyince ben yalnızca kendimi anlamıyorum. Benim patron yelpazem çok geniş.
İş Geliştirme Grubu (İGG): Siz kuruluşun yönetici ortağısınız, liderisiniz. Çoğunluk patron deyince yalnızca sizi anlıyor. Oysa biz, tüm üst, orta ve ilk kademe yöneticilerle birlikte, gelişme potansiyeli gördüğümüz yönetici adayları da tartışmanın tarafı olabilsin istiyoruz. Tüm yöneticiler artık patron gibi düşünebilmelidir. Patronla Tartışmalar-1 tüm yönetici ve yönetici adayları için yazılmıştır. Organizasyona kârlılık penceresinden bütünsel bakabilmenin kolaylığını ve keyfini sunmaktadır.
Patron: Bunları duyduğuma sevindim, aynı yöne bakıyoruz, tüm yöneticilerin patron gibi düşünmeye yönlendirilmesini önemli buluyorum.

Bu çözümler Türkiyede Uygulanabilir mi?

Patron: Türkiyede darboğaz yönetiminin hangi alanlardaki çözümlerini uyguladınız?
İGG: Finansal değerlendirme ve üretim planlaması ve uygulaması. Müşterimiz olan firmanın yöneticileriyle birlikte, hem finansal değerlendirme hem de üretim planlaması ve uygulaması için, yeni yöntemler geliştirdik. Yakaladığımız kapasite kazancı çok etkileyici: % 65. Müşterimiz hiç yatırım yapmadan çalışma verimini artırarak kendi yöneticilerinin uygulamaları ile aldı bu sonucu. Biz yalnız yönlendirici kolaylaştırıcı olduk. Patronla Tartışmalar-1de bu uygulamaları tüm ayrıntılarıyla okurlarımızla paylaşıyoruz.
Stok Kodu
9789944396560
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
223
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2009-06
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat