Java Programlama Dili ve Yazılım Tasarımı

%5
Java Programlama Dili ve Yazılım Tasarımı
Bu kitapta Java Programlama dili yazılım tasarımı konusuyla birlikte ele alınmıştır; hem JAVA dili öğretilmekte hem de bolca örnekler verilerek yazılım tasarımı yapılması gösterilmektedir.
Java Programlama dili nesneye yönelik, bir kere yaz her yerde çalıştır felsefesine dayanan, bellek kaçaklarına karşı çöp toplama sistemi (Garbage Collector) olan, güvenli, İnternet uygulamaları için elverişli (Applet, JSP, Servlet, Corba, RMI, EJB) bir tasarım aracıdır.
Herbiri birer vazgeçilmez olan EJB, Servlet, JSP, XML gibi teknolojiler, ancak, iyi bir JAVA temeliyle etkin kullanılabilmektedir. İyi bir temel olmadan bu teknolojilerden verimli şekilde yararlanılması olanaksızdır! Kitabın ana başlıkları aşağıdaki gibidir:
Java Nedir? / Javada Program Denetimi ve Operatörler / Nesnelerin Başlangıç Durumu ve Temizlik / Paket Erişimleri / Sınıfların Tekrar Kullanılması / Polimorfizm / Arayüzler ve Dahili Sınıflar / Ayrıcalıklı Durumlar / Javada Giriş/Çıkış İşlemleri / Javada Yeni Giriş/Çıkış Özellikleri / Javada İş Parçacıkları (Threads) / Nesneler İçin Torbalar / Javada Ağ Programlama / Hata Yakalamanın Ötesi...
Stok Kodu
9789756797402
Boyut
185-240
Sayfa Sayısı
720
Basım Tarihi
2014-09
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat