Kavramlar Serisi(6'lı Set Orjinal Kutuda)

%30
(6'lı Set Orjinal Kutuda)
(6'lı Set Orjinal Kutuda) 1. Duygularım

Duygularım, bebeğinize tepkilerini dışa vurma ve kendini ifade etme konusunda yol gösteriyor.
Çocuğunuzun gelişiminin en karmaşık aşaması olan duygusal gelişim sürecinde öğrendikleri, cıvıl cıvıl sesler ve rengârenk resimler sayesinde pekiştirecek.


2. Ömer ve Zeynep Teknede

Çocuğunuz bu kitaba bayılacak! Dalga, şimşek, yağmur ve rüzgâr gibi doğa olaylarını gerçek sesleri ile ve kahramanlarımızın eşliğinde öğrenerek hayal gücünü de geliştirecek.


3. Oktayın Bir Günü
Çocuğunuz, kahramanımız Oktay'la birlikte keyifli bir gün geçirerek; günlük yaşam içinde karşılaşacağı sıradan olaylara, seslere, eşyalara karşı algısını geliştirecek, gerçek seslerle, oyun oynarken öğrenecek...

4. Manço Taşıtları Tanıyor
Sevimli maymun Manço; çocuğunuzu gezmeye çıkarıp eğlenceli bir yolculuk yaptırıyor. Zevkli, oyun tadında bir öğrenme macerasıyla taşıtları gerçek sesleriyle öğretiyor.

5. Hayvanlar Şarkı Söylüyor (Evcil Hayvanlar)

Kahramanımız Cemre, evcil hayvanları orijinal sesleri ve sevimli resimleriyle tanıtıyor. Cemre yaşıtları olan çocuklara; hayvanları sevmeyi, onlarla oynamayı öğretiyor. Keyifli bir oyun süreci çocuğunuzu bekliyor.


6. Hayvanlar Şarkı Söylüyor (Çiftlik Hayvanları)


Kahramanımız Cemre, çiftlik hayvanlarını da tanıyor, orijinal sesleri ve cıvıl cıvıl resimleriyle, oyunlarla çocuğunuza öğretiyor. Kavramlar Serisi, (6'lı Set Orjinal Kutuda), Pati Eğitim Gereçleri, 3001487100119
Stok Kodu
3001487100119
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2007-1
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat