Çarpma Kartların ön yüzündeki sayılar ve noktalar ile arkasındaki rengârenk resimlerle birlikte çarpım tablosundan da takip ederek, eğlenerek çarpma işlemi yapabilecek.
Kitaptaki işlem kutucuğundan istediği kadar da tekrar yapabilir...
Kolay Matematik Serisi, okul öncesi ve okula başlangıç döneminde çocukların sayıları ve basit işlemleri kolaylıkla öğrenmelerini amaçlamaktadır.

Kartların ön yüzlerinde hem noktalar hem de sayılar bulunmaktadır. Çocuğunuz öncelikle noktaları çıkaracak, ardından sonucu yan taraftaki kutucuklara işaretleyecektir. Aynı işlem kart üzerinde sayılarla da verilmiştir.
Kartların arka yüzlerinde ise bir takım nesnelerin resimleri bulunmaktadır. Çocuklar bu nesneleri sayacak ve sayılarını alttaki kutucuğa yazacaklardır.

Kitapla birlikte vermiş olduğumız kalemler silinebilir özelliktedir. Ancak yine de çocukların kalemi ağızlarına götürmemeleri tavsiye edilmektedir. Başka kalemlerin kullanılması halinde yazıların silinememesi ya da kitap yüzeyinin tahrip olması ihtimali mevcuttur. Sevimli Matematik, Çarpma, Pati Eğitim Gereçleri, 3001487100069
Stok Kodu
3001487100069
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2007-1
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat