Toplama Çocuklar, kitabın içindeki kartların üzerinde yer alan nokta ve sayılar ile arka tarafında yer alan şekiller yardımıyla, kendi kendilerine işlem yapabilecekler. Setin içinde yer alan kalem ve silgiyle de pratik yapabilecekler. Çocuğunuzun matematiği, eğlenerek öğrenmesi için...
Kolay Matematik Serisi, okul öncesi ve okula başlangıç döneminde çocukların sayıları ve basit işlemleri kolaylıkla öğrenmelerini amaçlamaktadır.

Kartların ön yüzlerinde hem noktalar hem de sayılar bulunmaktadır. Çocuğunuz öncelikle noktaları çıkaracak, ardından sonucu yan taraftaki kutucuklara işaretleyecektir. Aynı işlem kart üzerinde sayılarla da verilmiştir.
Kartların arka yüzlerinde ise bir takım nesnelerin resimleri bulunmaktadır. Çocuklar bu nesneleri sayacak ve sayılarını alttaki kutucuğa yazacaklardır.

Kitapla birlikte vermiş olduğumız kalemler silinebilir özelliktedir. Ancak yine de çocukların kalemi ağızlarına götürmemeleri tavsiye edilmektedir. Başka kalemlerin kullanılması halinde yazıların silinememesi ya da kitap yüzeyinin tahrip olması ihtimali mevcuttur. Sevimli Matematik, Toplama, Pati Eğitim Gereçleri, 9799759233579
Stok Kodu
9799759233579
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2007-1
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat