Tıp Otoriteleri, Farmakologlar, Herbalistler Ve Naturopatlar Tarafından Bitkilerle Sağlık Konusunda Dünyanın En İyi Kitabı Seçildi
Yeşil Eczane'de Bitkilerle Şifa Konusunda A'dan Z'ye Her Şeyi Bulacaksınız
Tüm Dünyada 25 Ülkede 20 Farklı Dilde Yayınlanan Yeşil Eczane Kitabı Milyonlarca İnsan Tarafından Beğenilerek Okundu. Yayınlandığı Her Ülkede Kendi Alanında 1 Numara Oldu.

İlaç etkisi olan bitkiler üzerine dünya çapında onlarca yıl boyunca çalışmalar yapmış olan Doktor James Duke'un
“Yeşil Eczane“ kitabı bir klasiktir. Şifalı bitkiler konusunda dünyanın önde gelen uzmanları onun kitabında yer alan bilgilerin güvenilir ve yararlı olduğunu kabul etmektedir. Bitkilerin içlerindeki gizli güç doğal reçeteler sunmaktadır. Doktor Duke'un yardımıyla kendi doğal ecza dolabınızı oluşturabilirsiniz.
Şifalı Bitkiler konusunda yayınlanmış olan çok sayıda kitap kafanızı karıştırıyorsa, “Yeşil Eczane“ mutlaka kütüphanenizde bulunması gereken bir kitaptır.
Dr. Mark J.Plotkin
“Yeşil Eczane“ bitkisel iyileştirme üzerine dünyanın önde gelen uzmanlarının bilgilerinin bir toplamıdır . . . Bitkilerle tedavi uygulayıcıları için bilgi incisi ve yeni başlayanlar için pratik tavsiyelerin bir hazine sandığı değeri taşımaktadır.
Joseph E. Pizzorno

'Bitkilerle tedavi konusuyla ilgilenen herkes Yeşil Eczane kitabını edinmek isteyecektir. Sağlam bilgilerle dolu bir yapıt.'
Women Dergisi
(Tanıtım Yazısından)
Stok Kodu
9789944326049
Boyut
155-235
Sayfa Sayısı
750
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-05
Çeviren
İsmail Tulçalı,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat