Bugün, yani evlendiğimiz gün sana bir söz verdim ve bu gece de başka bir söz vereceğim. Sana her hafta mektup yazacağım... Laurel, her zaman senin yanında olacağım. Ne olursa olsun. Her durumda beraber olacağız. Hiç sır olmayacak. Sürprizler olmayacak ve ben her zaman burada senin yanında olacağım.
Jack-
Birbirlerinin kollarında öldüler. Fakat sırları mektuplar onlarla birlikte ölmedi. Gerçek aşkta hiçbir sır gizli kalamaz.
Jack ve Laurel 39 yıldır evlidir. İyi bir yaşam sürmüşler ve mükemmel bir evlilik geçirmişlerdir. Eşine sarılmış bir şekilde ölen Jack son nefesini vermeden önce, son Çarşamba Mektubunu yazar.
Çarşamba Mektupları bağışlama üzerine güzel bir vurgu yapmaktadır ve bu kitabı okuduktan sonra kendi Çarşamba Mektupları'nızı yazmaya başlayacaksınız.
“Herkes için dokunaklı ve muhteşem bir aşk hikayesi. Buradan bir ders çıkartıp, arasanız da aramasanız da, aşkın gücünü içinizde hissedeceksiniz. Bağışlamanın hayat veren gücünü ve ailenin gerçek anlamını çok iyi gösteriyor.“
Publisher Weekly-
“Bu mükemmel kitabı çok sevdim. Beni güldürdü, ağlattı ve aileme, sevdiklerime farklı bir gözle bir kez daha bakmamı sağladı. Bitirene kadar elimden bırakamadım. Bu kitabı herkese tavsiye ediyorum. Bu kitabı okuduktan sonra elime kalem alıp mektup yazma ihtiyacı duydum. Elbette gelecek çarşamba ben de eşime bir mektup yazacağım.“
Keith Merrill, Akademi Ödüllü Yönetmen-
(Tanıtım Bülteninden)
Stok Kodu
9786055943752
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
272
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2009-04
Çeviren
Şeyma Yılmaz,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat