Jack Welch Yöntemi - Dünyanın En Büyük Ceo’sundan 24 Büyük Ders

%25
Jack Welch Yöntemi,Jeffrey A. Krames
Dünyanın En Büyük CEO'sundan 24 Büyük Ders
Sadece Avrupa'da 100.000'den Fazla Sattı
Onun ağzından her önemli sözcük dünya iş literatürüne giriyor

Jack Welch, 20. Yüzyılın en dinamik ve en başarılı şirket yöneticilerinden biridir. Welch Yöntemi, efsane CEO'ların nasıl GE'i üretim dinozorundan dünyanın en uyumlu, en büyük ortaklığa uygun hale dönüştürürken kullandıkları yöntemleri ve davranışları sorgular ve her duruma nasıl uyarlanacağını gösterir.
Birçok ayrıntıyla, Welch Yöntemi Welch'ten alıntılar, anlayış, harekete geçmek için fikirler, eşsiz yenilikçi özelliklerle doludur. Liderliğe heves eden herhangi biri kadar iş dünyasındaki liderler Welch'in yüzbinlerce yönetici ve çalışana nasıl ilham verdiğini gösterir.
Değişimi Kucaklayın. Geleneğe karşı gelin. Diğerlerine enerji verin. Bürokrasiyi uçurun.Her fırsata atılın. Büyük hedefler edinin. Sınırları zorlayın. Başkalarını performansa kışkırtın.Her yerden iyi fikirler alın.
Tarih Welch'in doğru zamanda doğru lider olduğunu gösterecek. Aynı zamanda, onun liderlik standartları ve stratejileri bir tarihe sığdırılamaz. Welch Yöntemi Welch'in en uygun, güçlü sırlarını ayrıntılı olarak ortaya koymuştur ve her düzeyde çalışanları ilgilendiren dinamik liderlik modelini sağlamaktadır ve her türlü endüstri veya ekonomi ikliminde işe yaradığı kanıtlanmıştır.
(Tanıtım Yazısından)
Stok Kodu
9789944326728
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
112
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2007-04
Çeviren
Burcu Şentürk,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat