Sokrates YöntemiZihni En Üst Derecede Kullanmanın Yedi Temel Anahtar

%25
Sokrates Yöntemi,Ronald Gross
“Siz Sokrates ile yüz yüze geleceksiniz, sesini duyacaksınız ve onun insanların yaşamlarını nasıl değiştirdiğini göreceksiniz.“
Felsefenin Babası Dünyanın En Önemli Filozofu Sokrates Yöntemi İle Yaşantınızı ve Düşüncenizi Değiştirin
Dünyada Milyonlarca İnsanın Düşüncesini Yaşantısını Ve Felsefesini Değiştiren Kitap Şimdi Türkçe'de

“Ron Gross bizim bugünkü hayatımızı canlandırmak ve zenginleştirmek için Sokrates'i geçmişten günümüze çağırmıştır.“
Michael J. Gelb, Leonardo da Vinci Gibi Düşünmek kitabının yazarı
Kişisel akıl hocanızın çok sevilen bir dost ve tüm zamanların en zeki hocası olduğunu hayal edin. Ronald Gross Sokrates Yöntemi'nde size iş dünyasında, eğitim alanında ve gündelik yaşamda zihninizi en üst düzeyde kullanmanın yollarını, felsefenin babasının kullandığı yöntemleri uygulayarak göstermektedir.
Sokrates bu sayfalarda sizin düşünce yeteneğinizi güçlendirmek, yaşamınızı zenginleştirmek ve varlığınızı en üst düzeyde kullanmak için rehberlik yapmaktadır.
Siz Sokrates ile yüz yüze geleceksiniz, sesini duyacaksınız ve onun insanların yaşamlarını nasıl değiştirdiğini göreceksiniz.
Merak uyandırıcı alıştırmalarla siz de Sokrates'in yedi anahtarını kolaylıkla kullanabilirsiniz:
Siz herhangi bir sorunun köküne ulaşmak için ünlü “Sokrates Yöntemi“nde ustalaşacaksınız; İş arkadaşlarınız ve dostlarınız arasında Sokrates Diyaloglar'ının birini nasıl uygulayacağınızı öğreneceksiniz ve kendi yaşantınızı, işinizi ve eğitiminizi geliştirmek için düşüncenizi keskinleştirecek ve canlandıracaksınız. Kısacası, kendi içinizdeki Sokratik ruhu keşfedeceksiniz.
Ronald Gross, Sokrates'i betimleyerek 100.000'den fazla
profesyonel ve iş adamına konferans vererek yöntemlerini ve tekniklerini aktarmıştır. Gross, About.com internet sitesinde köşe yazıları yazmaktadır. Zirve Öğrenme ve Yaşamboyu Öğrenme kitaplarının yazarı olan Ronald Gross Columbia Üniversitesi'nde Yenilenme Üzerine seminerler vermektedir.
(Tanıtım Bülteninden)
Stok Kodu
9789944326254
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
299
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-09
Çeviren
İbrahim Şener,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
3. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat