Abur-cuburdan vazgeçip harika görünmek isteyen zeki kızların saçma olmayan sevimli rehberi
Aptallığı Bırakın ve Zayıflayın
New York Times Listelerinde 1 Yıldır 1 Numara. Dünyada Satış Rekoru Kırdı. Sadece Abd'de 1 Milyon Adetten Fazla Sattı. 20 Dile Çevrildi. Skinny Bitch Orijinal Adıyla Şimdi Türkçe'de...
Merhaba okuyucular,
Ne kadar büyük bir kasırga oldu, değil mi? Bizim Skinny Bitch kitabını yazmaya karar vermemiz sanki dün gibi. Oysa şimdi kitabımız yirmi dile çevrilmiş durumda.
Biz hâlâ insanların yemek konusunda bilinçlenmesi için nasıl daha fazla yardımcı olabiliriz diye kendi kendimize soruyoruz!
Biz sizin sevginizi kazandığımız için sonsuz derecede minnettarız. Her gün dünyanın her yerinden okuyuculardan başarı öykülerini anlatan haberler alıyoruz. Tüm bunlar sözcüklerin ötesinde bizim için motive edici olmaktadır. Biz Skinny Bitch kitaplarını yazdık çünkü gerçekten bir fark yaratmak istedik. Bu kitabın sizin yaşantınızı değiştirmesini istiyoruz. Eğer bunu başarabilirsek bu bizim için büyük bir onur ve gurur kaynağı olacaktır.
En içten sevgi ve saygılarımızla, Rory ve Kim
Kendinizden ve görüntünüzden tiksinerek bir gün bile daha geçiremem diyorsanız, gerçekle yüzleşmeye hazırsınız demektir: Hayatınızın orta yerine oturmuş saçma şeyleri yemeye devam etmek ve yine de zayıflamayı beklemek aptallıktır.
Rory Freedman ve Kim Bornouin yapmacık bir nezakete bulaşmadan vücudunuza girmesine izin verdiğiniz şeylerin aslında ne halt olduklarını anlatıyor bu kitapta. Bunun yanında beslenme alışkanlığınız konusunda doğru seçimler yapabilmeniz için yol gösteriyorlar. Onlar sıska sürtüklerdir ve siz bu programı uygulayıp doğru şeyler yemeye başldığınızda siz de öyle olacaksınız.
Eğlenceli ve mizahi bir anlatım. Okunmalı!
The New York Times
Kahkahalara boğuldum. Şahane bir üslup.
Marie Claire
Zekice hazırlanmış bu kitap, sağlıklı beslenme konusunda çok önemli ve yararlı bilgiler içeriyor.
Elle
Skinny Bitch, sağlıklı beslenme ve kilo verme konusunda yazılmış harika bir kitaptır. Eğer imkanlarım elverseydi bu kitabı bütün kadınlara karşılıksız dağıtmak isterdim ve gelecekte daha şişko bir nesil olmaktansa daha sağlıklı bir bir nesil olurduk.
Ingrid Newkirk, PETA Başkanı

Stok Kodu
9789944009942
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
200
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2007-11
Çeviren
Adnan Onur Acar,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat