Dünyanın 1 numaralı pazarlama uzmanı, akıl haritasının Yaratıcısı, Yarartıcı IQ dalında sünya Rekoru sahibi, dünyanıın en iyi beyin uzmanı, akıl oyunlarının kurucusu.
100 Günde Usta Satıcı Olmanın Sırları, 50 ülkede, 20 farklı dilede bestseller olmuş bir kitap dünyada bir çok lider ve firmanın danışmanı...
Yaygın bir inanış vardır. “Satıcı doğulur, olunmaz!“ Beynin işlevleri ve çalışması ile ilgili en son gelişmeleri, satıcılıkta başarılı uygulamalara uyarlayan Buzan ve Israel, zihinsel etkinlik konusunda dünyanın önde gelen yazar, konuşmacı ve eğitimcilerindendir. Elinizdeki kitapta oluşturdukları eğitim paketiyle bu inanışı tersine çeviriyorlar.“Satıcı doğulmaz, satıcı olunur!“ Bu kitabın yardımıyla herkesin bir ‘usta satıcı'ya dönüşmesi kesinlikle mümkün.
Yazarlar, profesyonel bir satıcının 12 özelliğini ve kullandığı 12 değişik ‘zeka' türünü tanımlıyorlar. Kitap interaktif bir biçimde kaleme alınmış. Geniş çaplı uygulamalı bir testler dizisi geliştirmeniz gereken özelliklerinizi öne çıkarıyor ve aynı zamanda, alıştırmalarla en yüksek verimi elde etmenizi sağlıyor. İnsanları satın almaya iten güdünün esaslarını anlarken, tam resim metoduyla sonuç getirici satış sunumları geliştirmeyi öğreniyorsunuz.
Kitabın en vurucu bölümü, 12 özellik yaklaşımına dayanan 100 günlük bir eylem programı. Çok ilginç ve aynı zamanda bir oyun gibi eğlendirici olan bu programın sonunda, kaçınılmaz biçimde, başarılı bir satıcının olmazsa olmaz 12 özelliği, iş ve özel yaşamınızın ayrılmaz bir parçası oluyor.
100 Günde Usta Satıcı olmanın Sırları, satıcılıkta kuşkusuz bir master eğitimi veriyor.
Tony Buzan Zihin Haritalama yöntemini bulan kişidir. Zihinsel etkinlik konusunda dünyanın en önde gelen yazar, yayıncı ve konferansçısıdır. Onun kitapları ve diğer ürünleri 100'den fazla ülkede büyük bir başarı kazanmıştır ve 30 dile çevrilmiştir. Dünya çapında şirketlere ve hükümet liderlerine danışmanlık yapmaktadır.
Richard Israel iletişim yeteneklerini geliştirme konusunda davranış modelleme kullanımında bir öncüdür. Dört kıtada bir buçuk milyondan fazla insan onun materyalleriyle eğitim görmektedir. O aynı zamanda satış eğitimleri konusunda yazmakta ve konferanslar vermektedir.
(Tanıtım Yazısından)
Stok Kodu
9789759146443
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
256
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-03
Çeviren
Mehmet Moralı
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat